304 Stainless Steel Sector PVD Coated Stone-Free 18K Real Gold Plated 18K Gold Simple Style Waterproof Non Tarnish Plating Hollow Out Gold Drop Earrings
Item No: OLXSTBA7
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Hollow Out |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sector |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |















Reviews
There are no reviews yet.