304 Stainless Steel Round Virgin Mary Plating Bangle
Item No: OL1UCZBV8
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
Price range: $1.33 through $2.06








Item No: OL1UCZBV8
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Jesus Rose Gold A3-27, Jesus Steel, Virgin Steel B5-09 |
| Style | Jesus |
| Color | Gold, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.