Item No: OL6LY29E
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| 9 | 1.89 |
| 10 | 1.98 |
| 11 | 2.07 |
| 12 | 2.14 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Pattern | Paw Print |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Size | INTERNAL DIAMETER(CM) |
Price range: $1.27 through $1.57
![Golden [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-aefb733c39053200ae6dc42022a97107-300x300.webp)
![Steel Color [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0dedf182a69ab0d5fae93a1f730469a8-300x300.webp)
![Rose Gold [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f1c683ba17c4b5448d7cade02f607c5a-300x300.webp)
![Golden [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-aefb733c39053200ae6dc42022a97107-300x300.webp)
![Steel Color [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0dedf182a69ab0d5fae93a1f730469a8-300x300.webp)
![Rose Gold [Open Mouth]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f1c683ba17c4b5448d7cade02f607c5a-300x300.webp)
Item No: OL6LY29E
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| 9 | 1.89 |
| 10 | 1.98 |
| 11 | 2.07 |
| 12 | 2.14 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Pattern | Paw Print |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Size | INTERNAL DIAMETER(CM) |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Golden [Open Mouth]], Steel Color [Open Mouth]], Rose Gold [Open Mouth]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.