Item No: OL3FPODB
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Vintage Style, Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Graduation, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 14g |























Reviews
There are no reviews yet.