Item No: OLETRPUI
| Color | Lilac, White, Green, Black |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Daisy |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Resin Dripping Oil |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |



















Reviews
There are no reviews yet.