304 Stainless Steel Circle Round PVD Coated 18K Real Gold Plated 18K Gold Lady Sexy Rock Waterproof Non Tarnish Polishing Plating Gold Silver Earrings
Item No: OL465RKU
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Lady, Sexy, Rock, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle, Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Meeting, Office, Learning, Lectures, Interviews |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |


































Reviews
There are no reviews yet.