Item No: OLRTI8EB
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel, Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 6g |
$1.47





























Item No: OLRTI8EB
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel, Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z |
| Size | 40+5CM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.