3 Pairs Of Rhinestone Plain Hoop Earrings, Light Luxury Titanium Steel Studs, High-End Versatile 304 Stainless Steel Vacuum Electroplated (Fired) 18K Real Gold Plated Elegant Earrings
Item No: OL15XX46A
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Cute, Luxurious, Romantic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Date, Tea Party |
| Quantity | 3 Pairs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 16g |

























Reviews
There are no reviews yet.