Item No: OL1OTD91I
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Elegant, Streetwear, IG Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |
































Reviews
There are no reviews yet.