Item No: OL1U7ROCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Dragon |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Sweater Chain, Necklace |
| Pendant Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 28g |
$1.21





Item No: OL1U7ROCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Dragon |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Sweater Chain, Necklace |
| Pendant Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Color | Red, Blue |
| Model | 60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.