18K Real Gold Plated In Vacuum Plating Furnace 304 Stainless Steel Letter Zircon Earrings Simple Ear Jewelry Waterproof Non-Fading
Item No: OLICELOG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |































Reviews
There are no reviews yet.