Item No: OL18O3MCI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 30g |
Price range: $0.57 through $0.76





Item No: OL18O3MCI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | TZ-211( Gold ), TZ-503( Silver ) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.