14K Real Gold Plated Copper Stud Earrings With Flowers Pattern And Zircon Inlay, Featuring 925 Sterling Silver Ear Pins
Item No: OL1XVPQTY
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Bezel Setting |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings, Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 5g |



























Reviews
There are no reviews yet.