Item No: OLQN6M8Q
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 7g |
$2.50



Item No: OLQN6M8Q
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.