Item No: OL1GVUKXM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
Price range: $0.25 through $1.37

















Item No: OL1GVUKXM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | # 1mini Foundation Package, Mini Flower Pair, Mini Love Pair, Mini Small round Pair, Mini Short Strip Pair, A Pair of Mini Squares, Mini Crown Pair, Mini Star and Moon Pair, Mini XINGX Pair, Mini Bear Head Pair, A Pair of Mini Wings, Mini Hollow Heart Pair, A Pair of Mini Peas, # 2mini Foundation Package |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.