Item No: OL13IXRUU
| Style | Casual, Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set, 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $1.85 through $3.71


















Item No: OL13IXRUU
| Style | Casual, Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set, 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold, 01 White K |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.