1 Piece Zinc Alloy American Flag Pendant
Item No: OLTLSHE6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Pattern | American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 5g |
$0.35












Item No: OLTLSHE6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Pattern | American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | France, Usa, UK, Panama, China, Japan, Canada, Russia, Brazil |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.