Item No: OLMV6GZC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $0.24 through $1.50






















Item No: OLMV6GZC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 1# Small Peach Heart, 21# round, 4# Peach Heart, 5# round, 6# Diamond, 7# Five-Pointed Star, 13# round, 14# Little Devil, 19# Heart-Shaped Wings, 2# Butterfly, 12# Bow, 3# Owl, 8# Double-Headed Diamond Heart, 9# Double-Headed Diamond round, 10# Double-Headed Diamond, 11# Double-Headed Diamond Five-Pointed Star, 15# SUNFLOWER, 16# Five-Pointed Star, 17# Flower Shape |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.