Item No: OL1MU81YK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 2g |
$0.46







Item No: OL1MU81YK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Red Single Price, Pink Single Price, Black Single Price, White Single Price |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.