Item No: OLDB00EG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Foot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 17g |
$1.41



Item No: OLDB00EG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Foot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Style | DZG762-22cm |
| Color | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.