Item No: OL2KHWX0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 9g |
Price range: $0.20 through $0.29






Item No: OL2KHWX0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Black, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.