Item No: OLMQ737V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
$2.16





Item No: OLMQ737V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Copper-Gold (Real Gold Plating), Copper-Silver (Real Gold Plating) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.