Item No: OLEK0T1O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.57 through $0.71









Item No: OLEK0T1O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | E1074-3mm Gold, E1074-4mm Gold, E1074-5mm Gold, E1074-6mm Gold, E1074-7mm Gold, E1074-8mm Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.