Item No: OL1K30BBR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 6g |
Price range: $1.18 through $1.38





Item No: OL1K30BBR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | White, Black |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.