Item No: OLM1AVM8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Pineapple, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Navel stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.18 through $0.97




















Item No: OLM1AVM8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Pineapple, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Navel stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 3, Style 6, Style 5, Style 7, Style 8, Style 9, Style 11, Style 33, Style 29, Style 22, Style 23, Style 24, Style 31 |
| Option | Style 2 Pearl Style, Style Ten, Style Four-Claw Zircon, Style 32 Four-Claw Heart-Shaped |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.