Item No: OL1O3TEES
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.00 through $1.93



























Item No: OL1O3TEES
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold, Rose Gold |
| Size | 3#, 1#, 2#, 4#, 6 #, 7 #, 5#, 8 # |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.