Item No: OL1YE6FTM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
$1.72











Item No: OL1YE6FTM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 4 Rose Red-ZJ, 6 Lake Blue-ZJ, 4 Rose Red-ZJ (One), 2 Green-ZJ, 5 Sapphire Blue-ZJ, 5 Sapphire Blue-Zj (One), 6 Lake Blue-Zj (One), 2 Green-Zj (One) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.