Item No: OL12I06M7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 1g |
$11.79



Item No: OL12I06M7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | Single Gold-White diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.