Item No: OL1QFDSYE
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Crown, Flower, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.98 through $1.26













Item No: OL1QFDSYE
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Crown, Flower, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 1 Gold Blue Diamond 1 Piece, 2 Golden Blue Diamond 1 Piece, 3 Gold Blue Diamond 1 Piece, 4 Gold Blue Diamond 1 Piece, 10 Gold Blue Diamond 1 Piece, 7 Gold Blue Diamond 1 Piece, 5 Golden Blue Diamond 1 Piece, 9 Gold Blue Diamond 1 Piece, 8 Gold Blue Diamond 1 Piece, 6 Gold Blue Diamond 1 Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.