Item No: OL145D7OF
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Starfish, Crab |
| Material | Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Resin, Zircon |
| Weight | 10g |
$1.13

























Item No: OL145D7OF
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Starfish, Crab |
| Material | Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Resin, Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 1#, Silver, 3#, Gold, 7#, 8#, 11#, 2#, 4#, 5#, 6#, 9#, 10# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.