Item No: OLYF49BC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 23g |
$6.18







Item No: OLYF49BC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Green, Black, White |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.