Item No: OL1AIE7BG
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 7g |
Price range: $3.51 through $8.02






















































































Item No: OL1AIE7BG
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold, Silver without Diamond, Fine Silver Powder, Thin Rod Silver White, Gold without Diamond, Thin Rod Silver Sea Blue Gradient, Double-Layer Drill Silver, Thin Rod Silver Turquoise, Turquoise, Double Diamond Rose Gold, Double Diamond Gold, Thin Rod Silver Gold Turquoise, Three-Row Drill Silver, Thin Rod Silver Black + Orange, Three-Row Drill Gold, Three Rows Without Diamonds Silver, Double Diamond Color, Double Layer Diamond Color + White, Three-Row Drill Turquoise |
| Size | 1.2*10mm, 1.2*8mm, 0.8 1.2 X8mm, 1.2*6mm, 1.2*7mm, 0.8 1.2 X10mm, 0.8 1.2 X12mm, 1.2*9mm, 1.0x8mm, 1.0x6mm, 1.2*12mm, 1.0x10mm, 1.0x12mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.