Item No: OLXPRH69
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings, Nose Ring, Nose studs |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 3g |
$0.14


























Item No: OLXPRH69
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings, Nose Ring, Nose studs |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver-Ball, Rainbow color-Ball, Gold-Ball, Black-Sharp Cone, Rainbow color-Sharp Cone, Gold-Cone Ball, Rainbow color-Cone Ball, Red-Ball, Pink-Ball, Purple-Ball, Red-Conical, Green-Ball, Purple-Sharp Cone, Green-Sharp Cone, Sky Blue-Sharp Cone, Blue-Ball, Blue-Sharp Cone, Silver-Sharp Cone, Gold-Sharp Cone, Silver-Cone Ball, Black-Cone Ball, Pink-Tapered, Sky Blue-Ball |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.