Item No: OL1KFGYWY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown, Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
Price range: $1.06 through $1.52














Item No: OL1KFGYWY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown, Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | JE0232A, JE023, JE0232B, JE0234A, JE0235B, JE0231A, JE0236A, JE0234B, JE0233A, JE0236B, JE0233B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.