Item No: OL83PS99
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Crown, Flower |
| Material | Pure Titanium |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.93 through $5.27



















Item No: OL83PS99
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Crown, Flower |
| Material | Pure Titanium |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Titanium 537-Gold, Titanium 537-Silver |
| Size | 4#, 1#, 5#, 7#, 3#, 8#, 6#, 2# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.