Item No: OL8IW799
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf, Heart Shape, Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.68 through $1.38


























Item No: OL8IW799
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf, Heart Shape, Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 9 Gold 1 Piece, 23 Gold 1 Piece, 14 Gold 1 Piece, 1 Gold One Piece, 2 Gold 1 Piece, 3 Gold 1 Piece, 4 Gold 1 Piece, 5 Gold 1 Piece, 6 Gold 1 Piece, 7 Gold 1 Piece, 8 Gold 1 Piece, 10 Gold 1 Piece, 11 Gold 1 Piece, 12 Gold 1 Piece, 13 Gold 1 Piece, 15 Gold 1 Piece, 16 Gold 1 Piece, 17 Gold 1 Piece, 18 Gold 1 Piece, 19 Gold 1 Piece, 20 Gold 1 Piece, 21 Gold 1 Piece, 22 Gold 1 Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.