Item No: OL16HKLF6
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.24 through $1.83




















Item No: OL16HKLF6
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 1 Gold One Piece, 2 Gold 1 Piece, 3 Gold 1 Piece, 6 Gold 1 Piece, 5 Gold 1 Piece, 7 Gold 1 Piece, 8 Gold 1 Piece, 10 Gold 1 Piece, 4 Gold 1 Piece, 11 Gold 1 Piece, 13 Gold 1 Piece, 12 Gold 1 Piece, 17 Gold 1 Piece, 18 Gold 1 Piece, 9 Gold 1 Piece |
| Model | Y20407-15 Gold, Y20407-16 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.