Item No: OLDH4UZ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $3.40 through $3.66





Item No: OLDH4UZ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Sc137 Gold Pentagram Tassel Necklace, Sc137 Silver Pentagram Tassel Necklace |
| Size | Titanium Steel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.