Item No: OLGA8S18
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Foot Ring |
| Weight | 3g |
Price range: $1.14 through $1.38





Item No: OLGA8S18
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Foot Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
| Style | Stainless |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.