Item No: OL15ZPRPN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Gradient Color |
| Material | Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
Price range: $0.91 through $2.61























Item No: OL15ZPRPN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Gradient Color |
| Material | Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | 6mm Dream Tiger, 6mm Yellow Tiger, 6mm Red Tiger, 8mm Yellow Tiger, 8mm Red Tiger, 6mm Rose Tiger, 6mm Green Tiger, 6mm Purple Tiger, 6mm Green Golden Tiger, 6mm Sapphire Blue Tiger, 6mm Golden Tiger, 6mm Sun Tiger, 8mm Sapphire Blue Tiger, 8mm Rose Tiger, 8mm Purple Tiger, 8mm Green Golden Tiger, 8mm Golden Tiger, 8mm Dream Tiger, 8mm Green Tiger, 8mm Sun Tiger |
| Size | Stretch |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.