Item No: OL1PRPCSC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Sweater Chain |
| Weight | 8g |
Price range: $2.18 through $2.43






Item No: OL1PRPCSC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Sweater Chain |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Sb59 Long Bean, Sb59 Silver Long Bean, SB59 Golden Long Beans |
| Size | Titanium Steel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.