Item No: OLTCZWV9
| Metal | 18K Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Plated |
| Weight | 10g |




































Reviews
There are no reviews yet.