Item No: OL1KKR2T9
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 28g |
Price range: $0.58 through $0.75











Item No: OL1KKR2T9
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | Room Gold 4 * 12mm Each, Room Gold 4 * 10mm Each, Room Gold 4 * 14mm One, Room Gold 4 * 16mm Each, Room Gold 5 * 10mm Each, Room Gold 5 * 12mm Each, Room Gold 5 * 14mm One, Room Gold 5 * 16mm Each |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.