Item No: OL1JZM33I
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
Price range: $0.76 through $2.36





Item No: OL1JZM33I
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | JL022A, JL022J |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.