Item No: OL1XVEFGE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
$0.42



Item No: OL1XVEFGE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | X2138 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.