Item No: OLMMZCDW
| Metal | 18K Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Animal, Star, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Brass |
| Gold Plating Process | Plated |
| Weight | 2g |





































Reviews
There are no reviews yet.