Item No: OL1BAIPL5
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
$0.74







Item No: OL1BAIPL5
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Butterfly Flower Golden Right Ear, Butterfly Flower Silver Left Ear, Butterfly Flower Golden Left Ear, Butterfly Flower Silver Right Ear |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.