Item No: OL1713XVW
| Style | Hip-Hop, Basic |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
Price range: $1.02 through $4.48







































Item No: OL1713XVW
| Style | Hip-Hop, Basic |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver Glossy, Golden Glossy, Turquoise, Silver White Half Diamond, Silver White Full Diamond, Golden White Half Diamond, Silver Color Half Diamond, Golden White Full Diamond, Gold Color Half Diamond, Ocean Blue Gradient |
| Size | 1.0*8mm, 1.2*8mm, 1.2*10mm, 1.2*12mm, 1.0*10mm, 1.0*12mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.