Item No: OL1Q68F4O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $3.83 through $6.16














Item No: OL1Q68F4O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Single Golden #6, Single Golden #13, Single White Gold Color #8, Single White Gold Color #9, Single White Gold Color #16, Single White Gold Color #6, Single White Gold Color #3, Single White Gold Color #10, Single White Gold Color #4, Single Golden #4, Single Golden #7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.