Item No: OL1SVIYSS
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Cute |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Bear |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Weight | 5g |
Price range: $1.23 through $1.40









Item No: OL1SVIYSS
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Cute |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Bear |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Pendant Bear, Ea544901s Steel Color, Five-Star Moon, Five-Star Bear, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.